Mocne kino nocne: Sfora (2/9)

Mocne kino nocne: Sfora (2/9)

serial sensacyjny Polska 2002   od 16 lat
Występują:Krzysztof Kolberger, Olaf Lubaszenko, Paweł Wilczak, Radosław Pazura
Reżyseria:Wojciech Wójcik
W skrócie:Olbrycht wyprowadza Starewicza z kościoła i miażdży mu dłoń. Gangster zleca zamordowanie policjanta. Ginie żona Olbrychta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olbrycht (Olaf Lubaszenko), Sulima (Marek Kalita), Duch (Paweł Wilczak) i Nowicki (Radosław Pazura) zawodowo zajmują się walką z przestępczością zorganizowaną. Szef jednego z gangów, Starewicz (Krzysztof Kolberger), zleca zabójstwo Sulimy, piastującego stanowisko komendanta głównego policji. Kiedy ten ginie w zamachu, jego przyjaciele postanawiają zrobić wszystko, by mafioso trafił do więzienia. W tym czasie gangster eliminuje swego najgroźniejszego rywala, Twardego, i przejmuje władzę w przestępczym półświatku Warszawy.

W tym odcinku

Na pogrzebie Sulimy pojawia się Starewicz. Zbulwersowany Olbrycht wyprowadza go z kościoła i miażdży mu dłoń. Żądny zemsty gangster zleca zamordowanie policjanta. Jednak w zamachu wskutek pomyłki ginie żona funkcjonariusza, Basia. Zrozpaczony Olbrycht, przesłuchując podejrzanego o dokonanie morderstwa, zabija go. W efekcie zostaje wydalony z policji i osadzony w więzieniu. Duch i Nowicki starają się o uwolnienie przyjaciela.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także