x
Młodzi muszkieterowie (2)

Młodzi muszkieterowie

odc. 2

(Young Blades: Rubadub Sub)

serial przygodowy Kanada/USA 2005   od 12 lat
Występują:Karen Cliche, Tobias Mehler, Mark Hildreth, Zak Santiago
W skrócie:D'Artagnan ratuje Giselle, którą napastnicy próbują utopić w rzece. Pomaga mu Jacqueline. Kardynał Mazarin boi się, że D'Artagnan i Jacqueline pokrzyżują jego plany. Przygotowuje pułapkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przepełnione humorem i akcją romantyczne przygody czterech członków prestiżowej Akademii Muszkieterów: Jacques'a LePonte (Karen Cliche), D'Artagnana (Tobias Mehler), Siroca (Mark Hildreth) i Ramona Montalvo Francisco de la Cruz (Zak Santiago). Pierwszy z nich, bardzo przystojny i ceniący zabawę, w rzeczywistości jest kobietą w przebraniu - Jacqueline Roget. Dowiaduje się o tym jedynie młody D'Artagnan, syn słynnego muszkietera. Siroc to genialny wynalazca. Ramon łączy w sobie duszę poety i sprawność wojownika.

W tym odcinku

D'Artagnan ratuje Giselle, którą tajemniczy napastnicy próbują utopić w rzece. Później rusza w pościg za bandytami. Pomaga mu w tym Jacqueline. Siroc pokazuje swój nowy wynalazek - łódź podwodną. Tymczasem kardynał Mazarin boi się, że D'Artagnan i Jacqueline pokrzyżują jego plany nielegalnego zagarnięcia pewnej fortuny i zastanawia na nich pułapkę. Mówi królowi Ludwikowi, że muszkieterowie są członkami bandy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także