Młodzi muszkieterowie (1)

Młodzi muszkieterowie

odc. 1

(Young Blades: Wanted)

serial przygodowy Kanada/USA 2005   od 12 lat
Występują:Karen Cliche, Tobias Mehler, Mark Hildreth, Zak Santiago
Reżyseria:Ron Oliver
W skrócie:XVII-wieczna Francja. Jacqueline potrafi władać bronią. Ludzie kardynała Mazarina mordują jej ojca i porywają brata. Dziewczyna wyrusza do Paryża i wstępuje do Akademii Muszkieterów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przepełnione humorem i akcją romantyczne przygody czterech członków prestiżowej Akademii Muszkieterów: Jacques'a LePonte (Karen Cliche), D'Artagnana (Tobias Mehler), Siroca (Mark Hildreth) i Ramona Montalvo Francisco de la Cruz (Zak Santiago). Pierwszy z nich, bardzo przystojny i ceniący zabawę, w rzeczywistości jest kobietą w przebraniu - Jacqueline Roget. Dowiaduje się o tym jedynie młody D'Artagnan, syn słynnego muszkietera. Siroc to genialny wynalazca. Ramon łączy w sobie duszę poety i sprawność wojownika.

W tym odcinku

XVII-wieczna Francja. Wiejska dziewczyna imieniem Jacqueline (Karen Cliche) doskonale potrafi władać bronią. Marzy o tym, by zostać królewskim muszkieterem. Pewnego dnia ludzie bezwzględnego kardynała Mazarina (Michael Ironside) mordują jej ojca i porywają brata Gerarda (Stephen Spender). Dziewczyna zabija jednego z napastników i musi uciekać. Wyrusza do Paryża i w męskim przebraniu, jako Jacques LePonte, wstępuje do Akademii Muszkieterów. Poznaje tam młodego D'Artagnana (Tobias Mehler) oraz jego dwóch przyjaciół, poetę Ramona (Zak Santiago) i wynalazcę Siroca (Mark Hildreth). Ich dowódcą jest dzielny kapitan Duvall (Bruce Boxleitner). Razem przeżywają wiele przygód.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także