Młody Sheldon: Pilot (1)

Młody Sheldon: Pilot (1)

(Young Sheldon)

serial komediowy USA 2017
Występują:Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan
Reżyseria:Jon Favreau
W skrócie:Dziewięcioletni Sheldon jest geniuszem. Ma rozpocząć naukę w liceum, ku niezadowoleniu jego brata Georgiego. Rankiem Cooper mierzy się z pozornie błahym problemem, który powoduje pewne zamieszanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

9-letni Sheldon Cooper (Iain Armitage) jest utalentowanym i bystrym, ale także dość naiwnym chłopcem. Wychowuje się we wschodnim Teksasie, gdzie najważniejsze dla mieszkańców są sport i kościół. Bycie matematycznym geniuszem przysparza mu więc wielu problemów i jeszcze bardziej komplikuje czas dorastania. Jego rodzina też ma z nim trudne życie. Ojciec, szkolny trener, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, jego kochająca matka, Mary (Zoe Perry), stara się chronić małego naukowca przed niezrozumieniem małomiasteczkowej społeczności, starszy brat zaś nie potrafi zaakceptować faktu, że mimo różnicy wieku chodzi z nim do jednej klasy. Sheldon może liczyć jedynie na siostrę bliźniaczkę, Missy (Raegen Revord). Prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" przedstawiający perypetie dorastającego Sheldona Coopera.

W tym odcinku

Dziewięcioletni Sheldon jest młodym geniuszem. Ma rozpocząć naukę w liceum, ku niezadowoleniu jego brata Georgiego. Rankiem Cooper mierzy się z pozornie błahym problemem, który powoduje jednak pewne zamieszanie. Już pierwszego dnia naraża się kolegom i nauczycielom.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także