Mistrzowie drewna 4: Wstrząsoodporny (10)

Mistrzowie drewna 4: Wstrząsoodporny (10)

(Timber Kings 4: All Shook Up)

serial dokumentalny Kanada 2016
W skrócie:Joel buduje na wyspie Vancouver dom odporny na trzęsienia ziemi. Andre zajmuje się projektem dla krewnego. Dzieci Beata i Petera startują w wyścigach pojazdów domowej roboty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy najlepszych w swoim fachu cieśli, którzy wznoszą domy z drewna dla sławnych i bogatych klientów. Każdy dzień to wyzwanie dla członków zespołu rodzinnej firmy o nazwie Pioneer Log Homes. Pracownicy muszą liczyć się z podróżami w odległe rejony świata, radzić sobie z humorami I nietrafionymi pomysłami swoich wymagających zleceniodawców, konfliktami w grupie czy licznymi zagrożeniami, które są wliczone w profesję robotnika budowlanego. Nic jednak nie jest w stanie skłonić ich do zmiany tego zawodu na inny, gdyż mimo problemów, każdy dzień poświęcają pracy, która jest ich prawdziwym powołaniem.

W tym odcinku

Tym razem Joel Roorda wykonuje zlecenie na wyspie Vancouver. Wraz z ekipą wznosi tam budynek, który ma być odporny na trzęsienia ziemi. Z kolei André Chevigny udaje się do Kamloops w Kolumbii Brytyjskiej, aby zająć się projektem nowoczesnego domu, który wymarzył sobie jego kuzyn. Tymczasem Peter Arnold i Beat Schwaller wraz ze swoimi dziećmi przygotowują się do Soapbox Derby - dorocznego wyścigu miniaturowych samochodów, napędzanych siłą mięśni. Drwale sami budują pojazdy dla swoich pociech.