x

Mister Twister: Prehistoria (29)

(Mister Twister)

serial dla dzieci Niemcy/Holandia 2016   od 7 lat
Występują:Sanne Wallis de Vries, Leendert de Ridder, Raymonde de Kuyper, Jochen Otten
W skrócie:Sep namawia Tobiasa na przymierzenie zydwestki pani Dreus. Kobieta przyłapuje chłopców na gorącym uczynku. Spotyka także Caseya podczas niebezpiecznej jazdy rowerem elektrycznym pani Brown.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Casey Brown, młody nauczyciel, słynie z oryginalnych sposobów nauczania. Nie podoba się to jednak dyrektor szkoły, w której pracuje. Pani Dreus za wszelką cenę chce, by podczas wykonywania zawodu, korzystał z tradycyjnych metod. Mężczyzna zostaje wychowawcą klasy 6B i stara się odnaleźć nić porozumienia ze swoimi uczniami. Razem z nimi szuka sposobów, by przechytrzyć dyrektor szkoły i by móc w dalszym ciągu prowadzić lekcje zgodnie z własną taktyką.

W tym odcinku

Sep namawia Tobiasa na przymierzenie zydwestki pani Dreus. Kobieta przyłapuje chłopców na gorącym uczynku. Spotyka także Caseya podczas niebezpiecznej jazdy rowerem elektrycznym pani Brown. Młody nauczyciel jest poirytowany, że nie umie radzić sobie ze sprzętem. Pod wpływem Sepa postanawia zamieszkać w szałasie, który zrobił z uczniami podczas praktycznej lekcji o prehistorii.

Występują (pokaż wszystkich)