Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

6.9/10 7.8/10
FILM SENSACYJNY Francja/Chiny/USA/Norwegia 2018   od 12 lat
Występują:Tom Cruise, Henry Cavill, Ving Rhames, Simon Pegg
Reżyseria:Christopher McQuarrie
W skrócie:Tom Cruise w szóstej odsłonie hitowej serii o agencie do zadań specjalnych. Efektowne pościgi, spektakularne sceny walki i szalone tempo akcji.
Ethan Hunt musi odzyskać pluton z rąk terrorystów planujących zagładę świata. Tom Cruise po raz szósty plus eskapizm na najwyższym filmowym poziomie.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 14 grudnia
za 8 dni
15:05 HBO 3

Opis

Agent do zadań specjalnych Ethan Hunt (Tom Cruise) wraz ze swoją ekipą próbuje rozpracować złowieszcze plany przywódców terrorystycznej organizacji, która składa się z członków Syndykatu określających się mianem Apostołów. W konsekwencji zakończonej porażką misji IMF w Berlinie zostaje skradziony postradziecki pluton. Apostołowie planują wykorzystać go do budowy bomb, które zniszczą religijne stolice na całym świecie. Do Ethana i pozostałych agentów IMF dołącza oddelegowany do nadzorowania poczynań ekipy wysłannik CIA, bezwzględny August Walker (Henry Cavill). Agenci muszą improwizować, bo czasu na odebranie terrorystom skradzionych głowic nuklearnych jest coraz mniej... Widowiskowe kino akcji z Tomem Cruisem, samodzielnie odgrywającym sceny kaskaderskie, w roli głównej. Film został wyróżniony nominacjami do wielu nagród, m.in. do BAFTY.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)