Misja ratunkowa (3/10)

Misja ratunkowa (3/10)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Joanna razem z koleżanką wynajmuje mieszkanie i jej największym problemem jest pokój, w którym próbuje zmieścić całe swoje życie. Jest to miejsce, w którym śpi, odpoczywa, pracuje i przyjmuje gości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula Chincz uwielbia porządkować, ozdabiać i ma wyjątkowe pomysły na różne wnętrza. Dzięki niej, każdy z uczestników programu będzie miał mieszkanie o którym nawet nie śmiał marzyć. Ula Chincz podpowie, jak poradzić sobie ze wszystkimi problemami związanymi z mieszkaniem. Na początku każdego odcinka prowadząca będzie musiała rozwiązać zagadkę detektywistyczną i na podstawie kilku zdjęć, zgadnąć kto będzie bohaterem jej programu. Ula szybko zdiagnozuje problemy, z którymi zmaga się właściciel mieszkania i wyruszy do niego z "Misją ratunkową". Prowadząca będzie zaopatrzona w gadżety do sprzątania. Z głową pełną pomysłów, doradzi domownikom, jak zapanować nad wszechobecnym bałaganem. Ula Chincz udowodni, że czasem wystarczy zaledwie kilka prostych patentów, aby wnętrze nabrało zupełnie nowego charakteru. Razem z uczestnikiem programu rozpocznie domową metamorfozę. Program "Misja ratunkowa" jest skarbnicą porad i trików dotyczących sprzątania, majsterkowania czy wystroju wnętrz.

Joanna razem z koleżanką wynajmuje mieszkanie i jej największym problemem jest pokój, w którym próbuje zmieścić całe swoje życie. Jest to miejsce, w którym śpi, odpoczywa, pracuje i przyjmuje gości. Asia jest 38-letnią nauczycielką matematyki w liceum, a praca to jej największa pasja. W jej pokoju nie może zabraknąć kącika biurowego, gdzie może sprawdzać klasówki uczniów. W wolnym czasie uwielbia czytać książki, które nie mieszczą się w jej pokoju. Oprócz tego kocha kosmetyki, na które potrafi wydać naprawdę sporą sumę. Asia uwielbia kolory, a w jej pokoju w oczy rzucają się turkusowe zasłony, pomarańczowy dywan, wielobarwne poduszki i "witrażowe" drzwiczki w meblościance. Ula zajmie się segregacją ubrań, biżuterii i nieużywanych kosmetyków i spróbuje wydzielić miejsce do pracy oraz odnowić meblościankę.

Zobacz także