Misja ratunkowa (2)

Misja ratunkowa (2)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Ula zajmie się dwupokojowym mieszkaniem Piotra, osamotnionego mężczyzny z Warszawy, który pilotuje wycieczki i pracuje w korporacji. W jego sypialni panuje chaos - wszystkie ubrania leżą na podłodze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W kolejnej edycji programu Ula Chincz ponownie rusza na pomoc tym, którzy nie radzą sobie z zarządzaniem domem. Dziennikarka podsuwa proste rozwiązania dotyczące organizacji przestrzeni, wystroju i porządków, daje rady, które pomogą usprawnić codzienne funkcjonowanie. Uczestnicy programu dzięki niej mają szansę zmienić swój dotychczasowy tryb życia.

Ula zajmie się dwupokojowym mieszkaniem Piotra, osamotnionego mężczyzny z Warszawy, który pilotuje wycieczki i pracuje w korporacji. W jego sypialni panuje chaos - wszystkie ubrania leżą w nieładzie na podłodze, aż trudno dostać się do łóżka. Ula pokaże, jak układać ubrania w szafie, aby nie zajmowały zbyt dużo miejsca. Prowadząca także zdradzi sekret estetycznie pościelonego łóżka oraz patent na przytulnie udekorowaną sypialnie. Wyjaśni także, w jaki sposób prać ubrania, aby prasowanie było zbędne.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także