Misja: Epidemia (2)

Misja: Epidemia (2)

(Medical Investigation: In Bloom)

serial obyczajowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Neal McDonough, Kelli Williams, Lonnie Hughes, Christopher Gorham
Reżyseria:Marc Buckland
W skrócie:Spotkanie firmy E-Search odbywa się na wyspie. Jedna z kobiet zapada na dziwną chorobę, która się rozprzestrzenia. Przybywa zespół doktora Connora, który podejmuje decyzję o kwarantannie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Narodowym Instytucie Zdrowia pracuje zespół wybitnych specjalistów. Lekarze wzywani są wszędzie tam, gdzie wybuchają epidemie. Wyjaśniają ich przyczyny i zapobiegają rozprzestrzenianiu się choroby, ratując życie tysiącom ludzi. Doktor Stephen Connor (Neal McDonough) wykonuje swoją pracę z wielkim poświęceniem. Codziennie musi radzić sobie ze stresem, silnymi emocjami i brakiem czasu. Za całkowite oddanie się pracy zapłacił najwyższą cenę - nie potrafi porozumieć się ze swoim synem, a jego żona postanowiła odejść. Specyfika pracy sprawia, że także pozostali członkowie zespołu zmagają się z osobistymi problemami. Należą do niego: Dr. Natalie Durant (Kelli Williams), która jest specjalistka od patologii i epidemiologii, Frank Powell (Troy Winbush) - toksykolog, młody lekarz Miles McCabe (Christopher Gorham), a także rzeczniczka prasowa Eva Rossi (Anna Belknap). W pracy profesjonaliści nie mogą okazywać słabości ani rozmyślać o prywatnym życiu.

W tym odcinku

Coroczne spotkanie firmy E-Search tym razem organizowane jest na wyspie. Podczas wyjazdu jedna z kobiet zapada na dziwną chorobę. Ma problemy z oddychaniem i cierpi na nadmierną potliwość w nocy. Na miejsce przybywa zespół doktora Connora. Lekarze wykluczają zapalenie płuc i gruźlicę. Tymczasem choroba rozprzestrzenia się. Connor podejmuje decyzję o objęciu kwarantanną całej wyspy. Jednak wkrótce udaje się ustalić przyczynę epidemii. Znaleziona zostaje skażona marihuana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)