Misja: Epidemia (12)

Misja: Epidemia (12)

(Medical Investigation: Spiked)

serial obyczajowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Neal McDonough, Kelli Williams, Lonnie Hughes, Christopher Gorham
Reżyseria:Tucker Gates
W skrócie:Ekipa doktora Connora jedzie do nadmorskiego miasteczka, w którym umierają ludzie. Lokalne władze podejrzewają, że choroba ma związek z fokami i postanawiają zlikwidować ich stada.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Narodowym Instytucie Zdrowia pracuje zespół wybitnych specjalistów. Lekarze wzywani są wszędzie tam, gdzie wybuchają epidemie. Wyjaśniają ich przyczyny i zapobiegają rozprzestrzenianiu się choroby, ratując życie tysiącom ludzi. Doktor Stephen Connor (Neal McDonough) wykonuje swoją pracę z wielkim poświęceniem. Codziennie musi radzić sobie ze stresem, silnymi emocjami i brakiem czasu. Za całkowite oddanie się pracy zapłacił najwyższą cenę - nie potrafi porozumieć się ze swoim synem, a jego żona postanowiła odejść. Specyfika pracy sprawia, że także pozostali członkowie zespołu zmagają się z osobistymi problemami. Należą do niego: Dr. Natalie Durant (Kelli Williams), która jest specjalistka od patologii i epidemiologii, Frank Powell (Troy Winbush) - toksykolog, młody lekarz Miles McCabe (Christopher Gorham), a także rzeczniczka prasowa Eva Rossi (Anna Belknap). W pracy profesjonaliści nie mogą okazywać słabości ani rozmyślać o prywatnym życiu.

W tym odcinku

Ekipa doktora Connora jedzie do nadmorskiego miasteczka. Z nieznanych przyczyn umierają w nim ludzie. Lokalne władze podejrzewają, że choroba może mieć związek z fokami, dlatego postanawiają zlikwidować populację tych morskich ssaków. Doktorzy Natalie Durant i Miles McCabe podejmują się ratowania ciężko chorych. Tymczasem Eva Rossi stara się ocalić zwierzęta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)