Miś Uszatek: Przeprowadzka
serial animowany Polska 1975
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kultowy już serial SE-MA-FORu o przygodach Misia Uszatka i jego ferajny: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Postać stworzyli Czesław Janczarski (poeta i bajkopisarz) oraz Zbigniew Rychlicki (artysta grafik). Bajka cieszyła się i nadal cieszy wielką popularnością (nawet w Afryce, Iranie czy Kanadzie; serial kupiły i emitowały 22 kraje). Sławę przyniosło mu klapnięte uszko, rodzice lubili go za to, że kładł się do łóżka zawsze o właściwej godzinie. Ze stu osiemnastocentymetrowych misiów zrobionych dla potrzeb filmu, do dziś ocalały tylko cztery.
W tym odcinku
Dzieci proszą w liście Uszatka, żeby odwiedził je w mieście. Miś się zgadza, ale obiecuje swoim przyjaciołom, że niedługo do nich wróci.
Zobacz także
- Miś Uszatek: Tandem - serial animowany - środa, 15 października 6:00
- Miś Uszatek: Laluś - serial animowany - czwartek, 16 października 6:00
- Miś Uszatek: Podróż Uszatka - serial animowany - piątek, 17 października 6:00
- Miś Uszatek: Wycisk - serial animowany - sobota, 18 października 6:00
- Greenowie w wielkim mieście 3: Przeprowadzka (70) - serial animowany - sobota, 18 października 8:30 i 2 późniejsze emisje
- Miś Uszatek: Krem bez gotowania - serial animowany - niedziela, 19 października 6:00 i 1 późniejsza emisja
- Miś Uszatek: Letni domek - serial animowany - poniedziałek, 20 października 6:00
- Miś Uszatek: Tajemnica - serial animowany - wtorek, 21 października 6:00
- Akademik: Przeprowadzka (1) - serial komediowy - noc wt./śr., 21 na 22 października 3:30 i 1 późniejsza emisja
- Miś Uszatek: Skrzynia - serial animowany - środa, 22 października 6:00