Miodowe lata: Remont (88)

Miodowe lata: Remont (88)

7.0/10
serial komediowy Polska 1998-2001   od 7 lat
Występują:Agnieszka Pilaszewska, Artur Barciś, Cezary Żak, Dorota Chotecka
Reżyseria:Maciej Wojtyszko
W skrócie:U Krawczyków popękały rury. Alina domaga się sprowadzenia hydraulika. Karol zamiast fachowca wzywa kolegę - byłego prawnika. Za jego radą robi remont w zamian za niepłacenie czynszu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 2 maja
za 9 dni
19:05 TV 6
piątek, 3 maja
za 10 dni
12:00 TV 6

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

U Krawczyków popękały rury. Mieszkanie nadaje się do remontu. Wściekła Alina domaga się sprowadzenia hydraulika. Karol zamiast fachowca wzywa kolegę - byłego prawnika, który obecnie zajmuje się naprawą rur. Za jego radą robi remont mieszkania, w zamian za niepłacenie administracji czynszu. Wkrótce u Krawczyków pojawia się przedstawiciel fundacji, który chce zaproponować im bezzwrotną pożyczkę na remont zniszczonego mieszkania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także