Miodowe lata: Obiecujący młody człowiek (52)

Miodowe lata: Obiecujący młody człowiek (52)

7.0/10
serial komediowy Polska 1998-2001   od 7 lat
Występują:Agnieszka Pilaszewska, Artur Barciś, Cezary Żak, Dorota Chotecka
Reżyseria:Maciej Wojtyszko
W skrócie:Krawczyków odwiedzają dawni lokatorzy, państwo Lasakowie. Są bardzo zamożni - Lasak jest znanym biznesmenem, który znalazł własna receptę na sukces. Karol chciałby pójść w jego ślady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 1 maja
za 8 dni
19:05 TV 6
czwartek, 2 maja
za 9 dni
12:00 TV 6

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Alina robi wielkie porządki w szafie męża. Zamierza wyrzucić do piwnicy jego stare ubrania i pamiątki, ale Karol nie chce do tego dopuścić. Wspomina swoją młodość, kiedy był obiecującym młodym człowiekiem, oraz niespełnione marzenia. Tymczasem Krawczyków odwiedzają dawni lokatorzy ich mieszkania, państwo Lasakowie. Są bardzo zamożni - Lasak (Jan Machulski) jest znanym biznesmenem, który znalazł własna receptę na sukces. Karol chciałby pójść w jego ślady, ale pewne cechy jego charakteru uniemożliwiają mu to. Tadek marzy o tym, aby zostać młodszym inspektorem urządzeń sanitarnych i przestać wreszcie pracować w kanałach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także