Miodowe lata: Kuzguwu Boski Dynamit (86)

Miodowe lata: Kuzguwu Boski Dynamit (86)

serial komediowy Polska 1998-2001   od 7 lat
Występują:Agnieszka Pilaszewska, Artur Barciś, Cezary Żak, Dorota Chotecka
Reżyseria:Maciej Wojtyszko
W skrócie:Karol wchodzi do pewnego klubu i ze zdumieniem widzi Norka, który ma właśnie próbę swojego występu estradowego. Krawczyk stwierdza, że jego przyjaciel cierpi na rozdwojenie jaźni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 7 lipca
za 4 dni
10:00 Polsat Rodzina

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Karol przypadkowo wchodzi do pewnego klubu nocnego i ze zdumieniem widzi tam swojego sąsiada Norka, który ma właśnie na scenie próbę występu estradowego. Tadek jednak nie poznaje go. Kiedy spotykają się w domu, niczego nie pamięta. Krawczyk stwierdza, że jego przyjaciel cierpi na rozdwojenie jaźni. Zabiera go do klubu, gdzie spotykają Dankę i Alinę. Wszyscy dziwnie tłumaczą się z przyczyn tego spotkania, a tymczasem na scenie pojawia się Norek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także