Miodowe lata: Copyrighterzy (91)

Miodowe lata: Copyrighterzy (91)

7.0/10
serial komediowy Polska 1998-2001   od 7 lat
Występują:Agnieszka Pilaszewska, Artur Barciś, Cezary Żak, Dorota Chotecka
Reżyseria:Maciej Wojtyszko
W skrócie:Karol i Tadek wydali pieniądze przeznaczone na wakacje. Muszą je odzyskać. Niespodziewanie dostają szansę zarobku - ich znajomy, specjalista od reklamy, poleca im napisanie kilku sloganów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Karol i Tadek wydali pieniądze przeznaczone na wakacje. Muszą je szybko odzyskać, zanim o wszystkim dowiedzą ich żony. Niespodziewanie dostają szansę szybkiego zarobienia pieniędzy - ich znajomy, specjalista od reklamy, poleca im napisanie kilku sloganów. Przyjaciele zabierają się do pracy i udaje im się wymyślić kilka haseł. O dziwo, zostają one zakupione. Okazuje się jednak, że to początek problemów...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także