Miłosne potyczki (96)

Miłosne potyczki (96)

(Ask Laftan Anlamaz)

serial obyczajowy Turcja 2016   od 12 lat
Występują:Hande Erçel, Burak Deniz, Demet Gül, Özcan Tekdemir
W skrócie:Murat goni Emre, który jedzie autem z Hayat. W ich aucie przestają działać hamulce. Murat poświęca się, aby ich zatrzymać. Cała trójka trafia do szpitala. Kerem zostaje oskarżony o kradzież pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hayat (Hande Erçel), dziewczyna z prowincji, po ukończeniu studiów szuka pracy w Stambule. Idąc na rozmowę kwalifikacyjną, przypadkiem poznaje przystojnego Murata (Burak Deniz), z którym wdaje się w ostrą kłótnię. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że ubiega się o stanowisko jego asystentki. Mimo wszystko zostaje przyjęta, a wkrótce między nią a pracodawcą pojawia się płomienne uczucie.

W tym odcinku

Murat goni Emre, który jedzie swoim autem z Hayat. W ich aucie przestają działać hamulce. Murat poświęca się, aby ich zatrzymać. Cała trójka trafia do szpitala. Kerem zostaje oskarżony przez swojego znajomego o kradzież pieniędzy. W efekcie trafia do aresztu. Ipek jest załamana. Tymczasem Derya powiada Muratowi, jak Emre prześladował jego żonę. Mężczyzna jest wściekły, że Hayat mu o tym nie wspomniała.

Występują (pokaż wszystkich)