Miłosne potyczki (64)

Miłosne potyczki (64)

(Ask Laftan Anlamaz)

serial obyczajowy Turcja 2016   od 12 lat
Występują:Hande Erçel, Burak Deniz, Demet Gül, Özcan Tekdemir
W skrócie:Hazal usiłuje wyciągnąć od Murata pieniądze. Mężczyzna zaczyna podejrzewać, że dziewczyna jest oszustką i każe ją sprawdzić. Hayat natomiast wierzy jej słowom i załatwia dla niej środki w firmie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hayat (Hande Erçel), dziewczyna z prowincji, po ukończeniu studiów szuka pracy w Stambule. Idąc na rozmowę kwalifikacyjną, przypadkiem poznaje przystojnego Murata (Burak Deniz), z którym wdaje się w ostrą kłótnię. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że ubiega się o stanowisko jego asystentki. Mimo wszystko zostaje przyjęta, a wkrótce między nią a pracodawcą pojawia się płomienne uczucie.

W tym odcinku

Hazal usiłuje wyciągnąć od Murata pieniądze. Mężczyzna zaczyna podejrzewać, że dziewczyna jest oszustką i każe ją sprawdzić. Hayat natomiast wierzy jej słowom i załatwia dla niej środki w firmie. Gdy okazuje się, że to krętaczka, dziewczyna postanawia ją odnaleźć. Murat jest rozczarowany zachowaniem Leyli. Nadal jednak ma nadzieję, że matka chce go zobaczyć. Hasmet i Azime spotykają się i rozmawiają o dawnych czasach. Odkrywają, że były przyjaciel mężczyzny i zmarły mąż kobiety, zrobili wiele, by ich rozdzielić.

Występują (pokaż wszystkich)