Miłosne potyczki (100)

Miłosne potyczki (100)

(Ask Laftan Anlamaz)

serial obyczajowy Turcja 2016   od 12 lat
Występują:Hande Erçel, Burak Deniz, Demet Gül, Özcan Tekdemir
W skrócie:Emine chce, by jej syn zainteresował się Asli. Fadik uważa, że młodzi mają się ku sobie. Pracownicy Sarte organizują strajk i żądają powrotu poprzedniego szefa. Hayat ma niepokojące dolegliwości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hayat (Hande Erçel), dziewczyna z prowincji, po ukończeniu studiów szuka pracy w Stambule. Idąc na rozmowę kwalifikacyjną, przypadkiem poznaje przystojnego Murata (Burak Deniz), z którym wdaje się w ostrą kłótnię. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że ubiega się o stanowisko jego asystentki. Mimo wszystko zostaje przyjęta, a wkrótce między nią a pracodawcą pojawia się płomienne uczucie.

W tym odcinku

Emine chce, by jej syn zainteresował się Asli. Fadik uważa, że młodzi mają się ku sobie. Pracownicy Sarte organizują strajk i żądają powrotu poprzedniego szefa. Hayat ma niepokojące dolegliwości. Pijany Doruk pojawia się przed domem Asli. Cemil nie pozwala mu zobaczyć się z dziewczyną. Emine wręcza córce test ciążowy. Murat rozpoczyna remont budynku starego teatru. Derya zdradza wszystkim tajemnicę dziadka Hasmeta.

Występują (pokaż wszystkich)