MiłośćKropka.pl: W labiryncie uczuć (2)

MiłośćKropka.pl: W labiryncie uczuć (2)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Czesław i jego przyjaciel Tadeusz są rozwodnikami po pięćdziesiątce, którzy dla zabawy na portalu randkowym flirtują z młodszymi kobietami. Pewnego razu Czesław poznaje atrakcyjną 47-letnią rozwódkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 10 lipca
za 3 dni
4:00 Stopklatka

Opis

Perypetie osób poszukujących miłości na portalu randkowym. Bohaterowie serialu najbardziej na świecie pragną znaleźć swoje drugie połówki. Internet często jest dla nich wybawieniem, kiedy tradycyjne metody nie przynoszą rezultatów. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, a nawet kończą się małżeństwem.

W tym odcinku

Czesław i jego przyjaciel Tadeusz są rozwodnikami po pięćdziesiątce, którzy dla zabawy poznają na portalu randkowym znacznie młodsze od siebie kobiety. Trwa to do momentu, aż pierwszy z nich nawiązuje kontakt z atrakcyjną 47-letnią rozwódką. Zaczyna on traktować tę relację poważnie. Chcąc się dowiedzieć, czy wybranka czuje to samo, prosi Tadeusza, by też napisał do niej na portalu. Sprawy przybierają niespodziewany obrót.

Zobacz także