MiłośćKropka.pl: Neapolitańczyk (3)

MiłośćKropka.pl: Neapolitańczyk (3)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Urszula przez internet szuka kogoś, kto pozwoliłby jej zapomnieć o samotności. Jej względy zdobywa Włoch Antonio Scotti. 24-letni Andrzej na portalu randkowym odnajduje starszą od siebie Dorotę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 8 grudnia
za 12 dni
3:35 Stopklatka

Opis

Perypetie osób poszukujących miłości na portalu randkowym. Bohaterowie serialu najbardziej na świecie pragną znaleźć swoje drugie połówki. Internet często jest dla nich wybawieniem, kiedy tradycyjne metody nie przynoszą rezultatów. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, a nawet kończą się małżeństwem.

W tym odcinku

Wdowa Urszula pracuje jako nauczycielka języka francuskiego. Przez internet poszukuje kogoś, kto pozwoliłby jej zapomnieć o samotności. Jej względy zdobywa 40-letni Antonio Scotti, Włoch z Neapolu. Ich międzynarodowa znajomość kwitnie. Tymczasem 24-letni Andrzej, nie mogąc znaleźć dziewczyny, loguje się na portalu randkowym. Odnajduje tam Dorotę - żonę swojego dawnego trenera, w której kiedyś się podkochiwał. By zdobyć starszą od siebie kobietę, postanawia skłamać, ile ma lat.

Zobacz także