MiłośćKropka.pl: Miłość urzędnika (6)

MiłośćKropka.pl: Miłość urzędnika (6)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Bartosz, pracownik urzędu skarbowego, podczas kontroli poznaje właścicielkę zakładu fryzjerskiego Dominikę. W jej komputerze widzi otwartą stronę portalu randkowego. Postanawia się tam zarejestrować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 2 października
za 12 dni
2:00 Stopklatka

Opis

Perypetie osób poszukujących miłości na portalu randkowym. Bohaterowie serialu najbardziej na świecie pragną znaleźć swoje drugie połówki. Internet często jest dla nich wybawieniem, kiedy tradycyjne metody nie przynoszą rezultatów. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, a nawet kończą się małżeństwem.

W tym odcinku

Bartosz, pracownik urzędu skarbowego, podczas kontroli poznaje właścicielkę zakładu fryzjerskiego Dominikę. W jej komputerze widzi otwartą stronę portalu randkowego. Postanawia się tam zarejestrować. Jako Oskar wysyła do kobiety swoje wiersze. Tymczasem Barbara i jej mąż mierzą się poważnym kryzysem w związku. By ratować małżeństwo, kobieta postanawia poznać kogoś, z kim mogłaby zajść w ciążę. Zaczyna randkować w internecie.

Zobacz także