Miłość od kuchni (5/8)
| W skrócie: | Trzydziestosiedmioletni Marcin pracuje jako DJ. Rzadko bywa w domu, dużo podróżuje. Mimo że nie cierpi na brak powodzenia, nie znalazł jeszcze partnerki spełniającej jego wymagania. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 11 kwietnia za 6 dni |
3:30 | Food Network |
Opis
W programie udział biorą osoby szukające miłości i dobrej zabawy. Zanim dojdzie do randek uczestnik lub uczestniczka obejrzy mieszkania trzech osób. Następnie wybierze dwie, z którymi się spotka. One natomiast przygotują dla głównego bohatera programu kolację. Od jej przebiegu zależy, z kim dana osoba uda się na emocjonującą randkę niespodziankę.
Trzydziestosiedmioletni Marcin pracuje jako DJ. Rzadko bywa w domu, dużo podróżuje. Mimo że nie cierpi na brak powodzenia, nie znalazł jeszcze partnerki spełniającej jego wymagania. Powinna być bardzo zadbaną blondynką ważącą nie więcej niż 55 kg, o wzroście 175 cm. Mężczyzna obejrzy domy trzech kandydatek. Wybierze dwa, które przypadły mu do gustu i spotka się z ich właścicielkami na przygotowanych przez nie kolacjach. Atrakcyjna Marta pasjonuje się modą, zawsze nosi szpilki. Nie ćwiczy i lubi słodycze. Basia pracuje w korporacji, tańczy flamenco, maluje obrazy. Iwona to kochająca konie bizneswoman, dla której istotna w życiu jest wiara.
Zobacz także
- Miłość od kuchni (7/8) - program rozrywkowy - noc niedz./pon., 5 na 6 kwietnia 4:00 i 1 późniejsza emisja
- Miłość od kuchni (8) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 6 na 7 kwietnia 3:20 i 2 późniejsze emisje
- Miłość od kuchni (8/10) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 6 na 7 kwietnia 4:15
- Miłość od kuchni (9/10) - program rozrywkowy - noc wt./śr., 7 na 8 kwietnia 3:50
- Miłość od kuchni (10) - program rozrywkowy - noc wt./śr., 7 na 8 kwietnia 4:50
- Miłość od kuchni (1/8) - program rozrywkowy - noc śr./czw., 8 na 9 kwietnia 3:35
- Miłość od kuchni (2/8) - program rozrywkowy - noc śr./czw., 8 na 9 kwietnia 4:30
- Miłość od kuchni (3/8) - program rozrywkowy - noc czw./pt., 9 na 10 kwietnia 3:30
- Miłość od kuchni (4/8) - program rozrywkowy - noc czw./pt., 9 na 10 kwietnia 4:30
- Miłość od kuchni (6/8) - program rozrywkowy - noc pt./sob., 10 na 11 kwietnia 4:30
