Miłość na zakręcie (9)

Miłość na zakręcie (9)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Jowita ma kłopot z klientem, któremu wydano niesprawny samochód. Dodatkowo problem sprawiają jej panie z urzędu skarbowego. Darek musi uporać się z klientką, która namawia go na darmową naprawę auta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Jowita ma kłopot z klientem, któremu wydano niesprawny samochód. Musi go przeprosić. Dodatkowo problem sprawiają jej panie z Urzędu Skarbowego, które odwiedziły Autocentrum. Darek musi uporać się atrakcyjną klientką, która chce go namówić na darmową naprawę swojego samochodu. Wspólnym wieczór Krystiana i Martyny kończy się nieprzyjemnie. Wychodzą na jaw bowiem relacje łączące rodziny Kaweckich i Woźniarów. Monika wraca do pracy w klubie fitness i znów będzie prowadził zajęcia z tańca na rurze. Między Darią i Sebastianem dochodzi do pierwszej kłótni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także