Miłość na zakręcie (54)

Miłość na zakręcie (54)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Krystian jest zaniepokojony tym, że Martyna nie chce mu wyjaśnić powodów swojej decyzji. Wiktor wpada na matkę sąsiadek. Jowita umawia Krysię z wróżką, by poradziła jej w sprawach uczuciowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Krystian jest zaniepokojony tym, że Martyna nie chce mu wyjaśnić powodów swojej radykalnej decyzji. Wiktor wpada na matkę sąsiadek. Kobieta nie ukrywa niechęci wobec niego. Jowita umawia Krysię z wróżką Manuelą, by poradziła jej ona w sprawach uczuciowych. Kolega wyznaje Ani, że Hubert spotyka się z nią ze względu na popularność, jaką zdobył dzięki zamieszczonym na swoim vlogu relacjom z jej porwania. Wiktor doznaje kontuzji, przez co trafia w ręce kobiety, której wolałby już nigdy nie spotkać. Do Włodka przychodzi kuratorka sądowa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także