Miłość na zakręcie (53)

Miłość na zakręcie (53)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Wiktor budzi się w mieszkaniu sąsiadek. Poznaje ich matkę. Sebastian jest zły na Natalię za to, że utrzymuje kontakt z jego rodzicami. Bliscy Darka są szczęśliwi, gdy Hania zaprasza go na randkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Wiktor budzi się w mieszkaniu młodych sąsiadek i poznaje ich matkę, Helenę. Sebastian jest zły na Natalię za to, że utrzymuje ona kontakt z jego rodzicami. Bliscy Darka są szczęśliwi, gdy Hania zaprasza go na randkę. Jowita pyta Ewę o szczegóły interesu, który ma szansę zrobić z właścicielami upadającego austriackiego komisu. Martyna prosi Krystiana, by wyprowadzili się z domu jej ojca. Darek spotyka dawnych kolegów. Utwierdza się w przekonaniu, że się zmienił. Czuje, że nie należy już do wiejskiej społeczności Kasek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)