Miłość na zakręcie (5)

Miłość na zakręcie (5)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Jowita jest wściekła na Anię, która została aresztowana. Dziewczynie grozi sprawa przed sądem rodzinnym. Monika zwierza się Sebastianowi, że zaszła w ciążę i ukrywa przed chłopakiem tajemnicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Jowita jest wściekła na Anię, która została aresztowana. Dziewczynie grozi sprawa przed sądem rodzinnym. Monika zwierza się Sebastianowi, że zaszła w ciążę i ukrywa przed chłopakiem tajemnicę. Niespodziewany gość wprowadza zamieszanie w Autocentrum i zmusza niektórych pracowników do refleksji nad swoim życiem. Andrzej żąda, by Jowita podjęła decyzję, czy chce sprzedać firmę. Zaskoczony jej odpowiedzą, daje kobiecie trzy miesiące na zmianę decyzji. Kontaktuje się też z Waldkiem, sprzedawcą z komisu, który ma mu pomóc przejąć Auto-Kawex. Krystian poznaje ojca swojej dziewczyny. Nie wie jednak, co łączy go z Jowitą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)