Miłość na zakręcie (47)

Miłość na zakręcie (47)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Ewa radzi Monice, by odnalazła Damiana, o którym nie potrafi zapomnieć. Do Darka dzwoni matka. Prosi, by pomógł ojcu w gospodarstwie. Jowita widzi film, który nawiązuje do niedawnych wydarzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Ewa radzi Monice, by odnalazła Damiana, o którym nie potrafi zapomnieć. Do Darka dzwoni matka. Prosi, by przyjechał do domu i pomógł ojcu w gospodarstwie. Jowita przypadkiem widzi film, który nawiązuje do niedawnych wydarzeń. Kobieta jest wstrząśnięta. Ewa przeprowadza jazdy doszkalające z Wiktorem. Gertruda przyjeżdża do Warszawy z kolejną wymyśloną chorobą, która zaskakuje Darka i Lucka. W warsztacie ktoś potajemnie robi kopie dokumentów firmy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)