Miłość na zakręcie (46)

Miłość na zakręcie (46)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Wiktor stara się poderwać pracownicę Jowity. Antoni zwierza się Monice z problemów syna. Jurek i Thao kłócą się, która z kobiet w warsztacie zasługuje na miano miss. Darek idzie na randkę z Małgosią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Wiktor stara się poderwać jedną z pracownic Jowity. Antoni zwierza się Monice z problemów syna. Jurek i Thao kłócą się, która z kobiet w warsztacie zasługuje na miano miss. Darek wybiera się na randkę z Małgosią, która bierze go za milionera. Mężczyzna postanawia zaimponować jej pożyczonym garniturem i podróbką luksusowego zegarka. Błyskotliwy plan psuje jednak jego brat. Monika widzi w telewizji człowieka, z którym kilka miesięcy temu zdradziła swojego partnera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)