Miłość na zakręcie (32)

Miłość na zakręcie (32)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Jowita otrzymuje propozycję pomocy z nieoczekiwanej strony. Monika zaczyna zajęcia w klubie fitness z nową kursantką. Darek odkrywa pikantną tajemnicę sąsiadek. Sonia zaczyna przedwcześnie rodzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Zdesperowana Jowita otrzymuje propozycję pomocy z nieoczekiwanej strony. Monika zaczyna zajęcia w klubie fitness z nową kursantką. Darek odkrywa pikantną tajemnicę sąsiadek. Włodek przychodzi do pracy ze swoim synem. Chłopiec ma na imię Thao. Krysia i Igor znajdują kolejną rzecz, która ich łączy. Sonia zaczyna przedwcześnie rodzić. Daria dowiaduje się o kłopotach przyjaciółki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także