Miłość na zakręcie (26)

Miłość na zakręcie (26)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Darek mówi Monice o kłopotach Antoniego. Ewa podpada Waldkowi, gdy sprzedaje dwa samochody klientowi, który chciał kupić tylko jedno auto. Bar pani Krysi przeżywa oblężenie. Igor przychodzi z pomocą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Darek mówi Monice o kłopotach Antoniego. Ewa podpada Waldkowi, gdy sprzedaje dwa samochody klientowi, który chciał kupić tylko jedno auto. Bar pani Krysi przeżywa oblężenie. Sytuację pomaga opanować Igor. Wdzięczna właścicielka zaprasza go na kolację. Ania przeprasza Jowitę za wcześniejsze zachowanie i zdradza przyjaciółce swoje prawdziwe intencje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także