Miłość na zakręcie (22)

Miłość na zakręcie (22)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Sebastian i Darek ustalają, co łączy Igora z panią Krysią. Andrzej uświadamia Martynie, że Krystian nie jest z nią szczery. Antoni po ciężkiej nocy przyjeżdża do pracy. Tłumaczy swój stan grypą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Sebastian i Darek ustalają, co łączy Igora z panią Krysią. Andrzej uświadamia Martynie, że Krystian nie jest z nią szczery. Antoni po ciężkiej nocy przyjeżdża do pracy. Tłumaczy swój stan grypą żołądkową. Darek planuje pierwszy raz z Basią i prosi Sebastiana, by nie wracał na noc do domu. Daria świętuje 38. urodziny. Ani nie podoba się, że jej mama wraca z imprezy w towarzystwie mężczyzny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także