Miłość na zakręcie (2)

Miłość na zakręcie (2)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Jowita po rozmowie z pracownikami i deklaracji, że firma zostaje w jej rękach, postanawia oswoić się z rolą szefowej. Podczas wycieczki po hali i zapleczu, kobieta poznaje zwyczaje pracowników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Jowita po rozmowie z pracownikami i deklaracji, że firma zostaje w jej rękach, postanawia oswoić się z rolą szefowej. Podczas krótkiej wycieczki po hali oraz zapleczu, kobieta poznaje pierwsze sekrety i zwyczaje pracowników. Próbuje też wykorzystać swoją uczelnianą wiedzę o pasożytach, by wpoić im podstawowe zasady higieny. Nie jest ona jednak świadoma, że za jej plecami toczą się rozmowy o przejęciu Auto-Kawexu. Mechanik Antoni próbuje naprawić relacje z synem, który nie chce z nim rozmawiać i nie zgadza się na jego kontakty z wnuczką. Darek i Igor zazdroszczą Sebastianowi, który wpadł w oko atrakcyjnej klientce. Po godzinach do warsztatu wkracza intruz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)