Miłość na zakręcie (16)

Miłość na zakręcie (16)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Ojciec Martyny chce rozdzielić ją z Krystianem. Darek boi się zaprosić Basię do swojego zapuszczonego mieszkania. W Autocentrum pojawia się kandydatka na stanowisko sprzedawcy w komisie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Ojciec Martyny jest zdeterminowany, by rozdzielić ją z Krystianem. Darek boi się zaprosić Basię do swojego zapuszczonego mieszkania i korzysta z porad wnętrzarskich sąsiadek. W Autocentrum pojawia się kandydatka na stanowisko sprzedawcy w komisie, która od razu zdobywa sympatię Moniki. Nie dogaduje się jednak z Waldkiem. Ania nie przychodzi na umówione przez Jowitę spotkanie z psychologiem. Ma pretensje do matki, że uważa ją ona za wariatkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także