Miłość na zakręcie (12)

Miłość na zakręcie (12)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Monika jest nękana przez byłego chłopaka. Sebastian proponuje dziewczynie, aby przeprowadziła się do niego. Żona Waldka martwi się brakiem pieniędzy na kolejną ratę kredytu mieszkaniowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Monika jest nękana przez byłego chłopaka. Sebastian proponuje dziewczynie aby na pewien czas przeprowadziła się do niego. Monika zgadza się. Prowadzi to do komplikacji w relacji Sebastiana i Darii. Żona Waldka martwi się brakiem pieniędzy na kolejną ratę kredytu mieszkaniowego. Mężczyzna uspokaja małżonkę i zdobywa potrzebne fundusze. Jowita rozmawia z Andrzejem o anonimie z pogróżkami. Ten zarzeka się, że nie jest jego autorem. Darek jest zawiedziony przebiegiem randki z nową dziewczyną. Tymczasem nieznany samochód parkuje pod domem Kaweckich. Jowita tłumaczy sąsiadce, że nie zamawiała ekipy remontowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także