Miłość na zakręcie (10)

Miłość na zakręcie (10)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Jowita odkrywa w biurze zmiany zainicjowane przez Włodka. Okazuje się, że inspirował się on zasadami feng shui. Darek jest zawiedziony brakiem odzewu na portalu randkowym. Pomagają mu sąsiadki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Porankiem Kaweccy i Woźniarowie dyskutują na temat relacji Jowity i Andrzeja. Rozmowy skutkują sporem między Krystianem i Martyną. Podczas kłótni padają znamienne słowa. Jowita przybywa do biura i zastaje tam zaskakujące zmiany, zainicjowane przez Włodka. Okazuje się, że inspirował się zasadami feng shui. Darek jest zawiedziony brakiem odzewu po założeniu profilu na portalu randkowym. Nieoczekiwaną pomoc oferują mu sąsiadki. Daria wyznaje Jowicie, że ostatnio zmaga się z huśtawkami emocji pojawiającymi się, kiedy spotyka się z jej mechanikiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także