Miłość, honor i posłuszeństwo (2-ost.)

(Love, Honor & Obey: The Last Mafia Marriage)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 1993   od 12 lat
Występują:Eric Roberts, Nancy McKeon, Ben Gazzara, Alex Rocco
Reżyseria:John Patterson
W skrócie:Bill jest mocno uwikłany w rozgrywki szefów mafii. Rosalie rodzi syna, wkrótce pojawia się drugie dziecko. Państwo Bonanno krótko cieszą się szczęściem. Bill trafia do więzienia na pięć lat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ślub Rosalie Profaci (Nancy McKeon) i Billa Bonanno (Eric Roberts) został zaplanowany, kiedy oboje byli jeszcze dziećmi. Ich małżeństwo ma połączyć dwie najpotężniejsze rodziny mafijne, które od dawna dzierżą władzę w Nowym Jorku. W podróż poślubną młodzi wyjeżdżają w rodzinne strony, na Sycylię. Tam Rosalie dowiaduje się prawdy o swoim nieżyjącym już ojcu, który należał do mafijnego klanu. Wychowana w głębokiej religijności dziewczyna odrzuca myśl o swoim pochodzeniu. Od tej pory jednak jej życie ulega ogromnej zmianie. Niewinna kobieta musi ponosić konsekwencje związane z przynależnością do przestępczej rodziny. Ponadto jej młody maż zostaje szefem nowojorskiej mafii... Film powstał na podstawie książki "Mafia Marriage" Rosalie Bonanno. Autorka opisała w niej dramatyczną historię swojego życia u boku szefa mafii.

Bill (Eric Roberts) angażuje w rozgrywki szefów mafii, walczących o wpływy i dominację swoich rodzin. Rosalie (Nancy McKeon) rodzi syna, któremu nadaje imię Joe. Niebawem na świecie pojawia się drugie dziecko, dziewczynka imieniem Gigi. Bill przyprowadza żonie osieroconego chłopca, Chucka, by zajęła się jego wychowaniem. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że mąż ma kochankę. Tymczasem zawieszenie broni między rodzinami mafijnymi dobiega końca. Podczas pertraktacji Bill zostaje postrzelony. Wkrótce trafia do więzienia na pięć lat. Pozostawiona bez środków do życia Rosalie rozpoczyna poszukiwania pracy, by utrzymać rodzinę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)