Międzynarodowi poszukiwacze domów (7/13)

(International House Hunters 84)

serial dokumentalny USA   b.o.
W skrócie:Lou dostał ciekawą propozycje pracy. Przenosi się z partnerką i synami z USA do Australii. Kobieta, która jest pielęgniarką, będzie musiała poczekać na uprawnienia do wykonywania zawodu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Od Danii do Republiki Dominikańskiej - twórcy podążają śladem poszukiwaczy domów na całym świecie i obserwują, jak borykają się oni z kupnem nieruchomości zagranicą. Od rzymskich kolumn do hiszpańskich łuków - sprawdzą różne style architektoniczne i stawią czoła biurokracji, żeby znaleźć dla siebie nowy dom w innym kraju.

W tym odcinku

Lou dostał ciekawą propozycje pracy w wyniku czego przenosi się z partnerką i dwoma synami z plaży w Fort Lauderdale do Northern Beaches w Australii. Rodzina jest podekscytowana nowa przygoda, jednak sytuacja wywołuje sporo wzruszeń. Jeden z ich synów musi zostać w Stanach żeby dokończyć collage. Na dodatek Jen musi zrezygnować z posady pielęgniarki. W Australii będzie musiała poczekać na uprawnienia do wykonywania zawodu, dlatego rodzina przez pewien czas będzie musiała żyć z tylko jednej pensji. Para przekonuje się, że życie w raju sporo kosztuje.

Zobacz także