Między nami seksoholikami

Między nami seksoholikami

6.3/10 6.4/10

(Thanks for Sharing)

KOMEDIA USA 2012   od 16 lat
Występują:Mark Ruffalo, Tim Robbins, Joely Richardson, Gwyneth Paltrow
Reżyseria:Stuart Blumberg
W skrócie:Trzech mężczyzn bierze udział w spotkaniach osób uzależnionych od seksu. Starają się prowadzić normalne życie podczas walki z nałogiem.
Uczestnicy terapii, mającej uwolnić pacjentów od seksoholizmu w 12 krokach, stają wobec trudnego wyzwania: jak ułożyć sobie życie bez seksu, gdy wokół jest tyle wartych grzechu kobiet?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzech mężczyzn bierze udział w spotkaniach osób uzależnionych od seksu. Wszyscy starają się prowadzić normalne życie podczas walki z nałogiem. Mike (Tim Robbins) stara się odbudować nadwątlone relacje ze wspierającą go żoną, Katie (Joely Richardson). Niespodziewanie pojawienie się ich syna, Danny'ego (Patrick Fugit), rodzi w nim uśpioną agresję. Adam (Mark Ruffalo) ma na koncie pięcioletni sukces w abstynencji i udane randki z bizneswoman Phoebe (Gwyneth Paltrow). Neil (Josh Gad) przyznaje, że leczenie nie przynosi efektów w jego wypadku. Ciężko mu rozstać się z kolekcją materiałów pornograficznych, ale mając wsparcie kolegów z grupy i Dede (Pink), podejmuje walkę z uzależnieniem na poważnie. Reżyserski debiut scenarzysty, Stuarta Blumberga, autora "Zakazanego owocu" i "Dziewczyny z sąsiedztwa".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)