Miasto skarbów: Złoto Hunów (5)

Miasto skarbów: Złoto Hunów (5)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Adam Ferency
Reżyseria:Marcin Ziębiński, Piotr Jaworski
W skrócie:Zespół Szatnera zostaje poddany kontroli. Jest to wynik rozgłosu medialnego wywołanego przez publiczną egzekucję złodzieja. Alicja proponuje przygotowanie prowokacji. Liczy, że bandyta popełni błąd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy dwóch sióstr: Alicji (Aleksandra Popławska) i Ewy (Magdalena Różczka). Alicja, młoda historyk sztuki, ekspertka w Ministerstwie Kultury w Warszawie, rozpoczyna współpracę z krakowskim wydziałem policji, który ściga przestępców zajmujących się kradzieżą i nielegalną sprzedażą dzieł sztuki. Wkrótce okazuje się, że jej siostra należy do jednej z takich grup i zajmuje się realizowaniem nielegalnych zamówień dla bogatych kolekcjonerów sztuki. Siostry znajdują się po przeciwnych stronach barykady, a ich relacje są skomplikowane, także ze względu na bujną przeszłość. Obie kobiety połączą jednak interesy...

W tym odcinku

Zespół Szatnera zostaje poddany kontroli. Jest to wynik rozgłosu medialnego wywołanego przez publiczną egzekucję złodzieja. Alicja proponuje przygotowanie prowokacji. Liczy, że bandyta popełni błąd. Ewa naradza się z Maksem i Morycem w sprawie konkurencyjnego gangu. Maks opowiada o lukratywnym zleceniu na skarb Hunów, który znajduje się w muzeum archeologicznym. Ewa dokonuje zuchwałej kradzieży. Miler spłaca długi Maksa. W ten sposób uzależnia od siebie chłopaka i zmusza go do wydania Ewy. Ludzie mężczyzny zwabiają ją w pułapkę, by następnie wydać ją policji. Kobieta w ostatniej chwili ucieka, a torebka ze skarbem trafia w ręce jej siostry.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)