Miasto niedźwiedzia (2/5)

Miasto niedźwiedzia (2/5)

(Björnstad)

serial obyczajowy Szwecja 2020   od 16 lat
Występują:Miriam Ingrid, Aliette Opheim, Ulf Stenberg, Oliver Dufaker
W skrócie:Drużyna zaczyna odnosić pierwsze zwycięstwa. Przed zawodnikami prawdziwe wyzwanie. Muszą wygrać we wszystkich turniejowych meczach bez wyjątku. Inaczej nie otrzymają dofinansowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 28 listopada
za 5 dni
20:55 HBO 3 (z napisami)

Opis

Trenowana przez Petera Anderssona (Ulf Stenberg) młodzieżowa drużyna hokejowa z małej miejscowości Björnstad liczy na wygraną w półfinale krajowego turnieju. Zawodnicy, zwłaszcza gwiazda drużyny Kevin Erdahl (Oliver Dufaker), czują presję otoczenia. Mieszkańcy pokładają w nich olbrzymie nadzieje i młodzi ludzie nie do końca sobie z tym radzą. Wielu z nich szuka sposobu na odreagowanie stresu. Spokojne życie społeczności przerywa nagle tragiczne zdarzenie. Maya (Miriam Ingrid), córka trenera, pada ofiarą przemocy. Jej dramat dzieli miasteczko. Piętrzą się oskarżenia i teorie, co tak naprawdę się wydarzyło i kto za to odpowiada. Serial na podstawie powieści autorstwa Fredrika Backmana o tym samym tytule.

W tym odcinku

Drużyna zaczyna odnosić pierwsze zwycięstwa, co raduje mieszkańców Björnstad. Przed zawodnikami prawdziwe wyzwanie. Muszą wygrać we wszystkich turniejowych meczach bez wyjątku. Inaczej nie otrzymają dofinansowania, które przypadnie wówczas ich rywalowi - drużynie Hed. Kevin odczuwa coraz większą presję otoczenia. Wszyscy na niego liczą. Tylko córka trenera, Maya, nie traktuje go jedynie jako hokeisty, a dostrzega w nim kogoś więcej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także