Miasto na wzgórzu (9/10)

Miasto na wzgórzu (9/10)

(City on a Hill: The Deaf Sage of Pompeii)

serial kryminalny USA 2019   od 16 lat
Występują:Kevin Bacon, Aldis Hodge, Jonathan Tucker, Mark O'Brien
Reżyseria:Adam Bernstein
W skrócie:Decourcy pozyskuje informacje z mało wiarygodnego źródła. Policja postanawia opracować plan. Koalicja Genesis rozważa wprowadzenie ważnych zmian, które mają ograniczyć przestępczość w Bostonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Boston, początek lat 90. ubiegłego wieku. Przestępczość rozwija się w zastraszającym tempie, a gangsterzy działają z cichym przyzwoleniem policji. Dla miejscowych funkcjonariuszy korupcja i rasizm stanowią normę. Wierzący w ideały zastępca prokuratora okręgowego, pochodzący z Brooklynu Decourcy Ward (Aldis Hodge), postanawia coś zmienić. Zawiązuje sojusz ze skorumpowanym, ale cieszącym się ogromnym uznaniem agentem FBI, Jackiem Rohrem (Kevin Bacon). Ich wspólne śledztwo dotyczące rodziny z Charlestown, która napada na samochody pancerne, doprowadza do szokujących odkryć. W kręgu podejrzanych są funkcjonariusze bostońskiej policji, a także najważniejsze osoby w mieście.

W tym odcinku

Chociaż Decourcy pozyskuje informacje z mało wiarygodnego źródła, policja stanowa postanawia opracować plan pojmania przestępców. Koalicja Genesis rozważa wprowadzenie ważnych zmian, które mają ograniczyć przestępczość w Bostonie. Jenny wspomina swoją przeszłość. Źle znosi rozdrapywanie starych ran.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)