Miasto na wzgórzu (7/10)

Miasto na wzgórzu (7/10)

(City on a Hill: There Are No F**king Sides)

serial kryminalny USA 2019   od 16 lat
Występują:Kevin Bacon, Aldis Hodge, Jonathan Tucker, Mark O'Brien
Reżyseria:Kyra Sedgwick
W skrócie:Handlarz broni zostaje zaatakowany. Jackie sądzi, że jest coraz bliżej rozwiązania zagadki, jednak Decourcy ma co do tego wątpliwości. Chce zmienić strategię i odciąć handlującym dostęp do broni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Boston, początek lat 90. ubiegłego wieku. Przestępczość rozwija się w zastraszającym tempie, a gangsterzy działają z cichym przyzwoleniem policji. Dla miejscowych funkcjonariuszy korupcja i rasizm stanowią normę. Wierzący w ideały zastępca prokuratora okręgowego, pochodzący z Brooklynu Decourcy Ward (Aldis Hodge), postanawia coś zmienić. Zawiązuje sojusz ze skorumpowanym, ale cieszącym się ogromnym uznaniem agentem FBI, Jackiem Rohrem (Kevin Bacon). Ich wspólne śledztwo dotyczące rodziny z Charlestown, która napada na samochody pancerne, doprowadza do szokujących odkryć. W kręgu podejrzanych są funkcjonariusze bostońskiej policji, a także najważniejsze osoby w mieście.

W tym odcinku

Zostaje zaatakowany handlarz broni. Jackie jest przekonany, że zbliża się do rozwiązania zagadki, jednak Decourcy ma co do tego wątpliwości. Chce nieco zmienić strategię i odciąć handlującym dostęp do broni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)