Miasto na wzgórzu (5)

Miasto na wzgórzu (5)

(City on a Hill: From Injustice Came the Way to Describe Justice)

serial kryminalny USA 2019   od 16 lat
Występują:Kevin Bacon, Aldis Hodge, Jonathan Tucker, Mark O'Brien
W skrócie:Jackie i Decourcy kontynuują polowanie na broń związaną z rabunkiem. Reporterka dostaje pieniądze, które mogą prowadzić ją na złą przestępstwa. Siobhan zastanawia się nad skutecznością swoich działań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Boston, początek lat 90. ubiegłego wieku. Przestępczość rozwija się w zastraszającym tempie, a gangsterzy działają z cichym przyzwoleniem policji. Dla miejscowych funkcjonariuszy korupcja i rasizm stanowią normę. Wierzący w ideały zastępca prokuratora okręgowego, pochodzący z Brooklynu Decourcy Ward (Aldis Hodge), postanawia coś zmienić. Zawiązuje sojusz ze skorumpowanym, ale cieszącym się ogromnym uznaniem agentem FBI, Jackiem Rohrem (Kevin Bacon). Ich wspólne śledztwo dotyczące rodziny z Charlestown, która napada na samochody pancerne, doprowadza do szokujących odkryć. W kręgu podejrzanych są funkcjonariusze bostońskiej policji, a także najważniejsze osoby w mieście.

W tym odcinku

Jackie i Decourcy kontynuują polowanie na broń związaną z rabunkiem. Lokalna reporterka dostaje napiwek, który może prowadzić ją na zdradziecką ścieżkę. Siobhan zastanawia się, czy robienie tego, co jest właściwe, jest ostatecznie tym, co najlepsze.

Występują (pokaż wszystkich)