x
Miasto na wzgórzu 3: Gods and Monsters (1)

Miasto na wzgórzu 3: Gods and Monsters (1)

(City on a Hill 3: Gods and Monsters)

serial kryminalny USA 2022   od 16 lat
Występują:Kevin Bacon, Aldis Hodge, Lauren E. Banks, Jill Hennessy
Reżyseria:Marshall Tyler
W skrócie:Po odejściu z FBI Jackie Rohn dostaje od losu szansę. Zostaje zatrudniony jako ochroniarz zamożnej rodziny. Wszystko idzie dobrze do czasu, gdy tajemnice zaczynają wychodzić na światło dzienne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Boston. Po odejściu z FBI Jackie Rohr (Kevin Bacon) otrzymuje posadę ochroniarza bogatej rodziny mieszkającej w dzielnicy Beacon Hill. Jest z niej zadowolony do czasu, gdy na światło dzienne zaczynają wychodzić niepokojące tajemnice. Niebawem wokół niego zaczyna się toczyć śledztwo wszczęte przez prokuratora Decourcy'ego Warda (Aldis Hodge). Nieustępliwy urzędnik dostrzega w tym dochodzeniu szansę, by wreszcie rozprawić się z machiną, która utrwala zepsuty system sądownictwa karnego. Siobhan Quays (Lauren E. Banks) reprezentuje pracownika budowlanego, który został ciężko ranny podczas projektu Big Dig. Niebawem na własnej skórze przekonuje się o korupcji panującej w mieście. Jednocześnie kobieta próbuje radzić sobie z traumatycznymi wydarzeniami minionego roku.

W tym odcinku

Po odejściu z FBI i po tym, jak Jackie Rohn wrzucił swoją odznakę do wody, mężczyzna dostaje od losu nową szansę. Zostaje zatrudniony jako ochroniarz zamożnej rodziny. Odtąd jego życie zaczyna się toczyć spokojnym rytmem. Wszystko idzie dobrze do czasu, gdy tajemnice zaczynają wychodzić na światło dzienne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)