Miasteczko Twin Peaks 2 (21)

Miasteczko Twin Peaks

sezon 2 odc. 21

(Twin Peaks: Miss Twin Peaks)

serial kryminalny USA 1991
Występują:Sherilyn Fenn, Kyle MacLachlan, Michael Ontkean, Mädchen Amick
Reżyseria:Tim Hunter
W skrócie:Windom Earle przygotowuje niespodziankę dla uczestniczek konkursu na miss Twin Peaks. Andy'emu udaje się rozwiązać zagadkę tajemniczej jaskini.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent FBI Dale Cooper (Kyle MacLachlan) kontynuuje śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci Laury Palmer (Sheryl Lee), lubianej przez wszystkich nastolatki. Pomaga mu miejscowy szeryf Truman (Michael Ontkean) oraz jego dwaj zastępcy: Andy Brennan (Harry Goaz) i Indianin Tommy "Hawk" Hill (Michael Horse). Z każdym dniem prosta z pozoru sprawa coraz bardziej się komplikuje. Okazuje się, że pozornie sielskie i radosne miasteczko kryje wiele mrocznych tajemnic.

W tym odcinku

Majorowi Briggsowi udaje się uciec od prześladowców. Leo wpada w tarapaty. Audrey ujawnia, w jaki sposób Catherina finansuje swoje przedsięwzięcia. Andrew i Pete zdobywają klucz do bankowego depozytu. Lana uwodzi Dicka, który obiecuje, że będzie na nią głosował w konkursie. Nadine chce wyjść za Mike'a Nelsona tuż po ślubie Normy i Eda. Cooper i Truman rozwiązują zagadkę jaskini. Donna dowiaduje się, kto jest jej ojcem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)