Mentalista: Znajomi Czerwonego Johna (11)

Mentalista

sezon 1 odc. 11: Znajomi Czerwonego Johna

(The Mentalist: Red John's Friends)

serial kryminalny USA 2009   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:John Polson
W skrócie:Jared, skazany na 25 lat za zabójstwo córki gosposi, kontaktuje się z Janem. Twierdzi, że ma informacje o Czerwonym Johnie. Ujawni je wówczas, gdy Jane pomoże mu udowodnić jego niewinność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Jared, który został skazany na 25 lat za zabójstwo córki gosposi, kontaktuje się z Jane'em. Twierdzi, że ma informacje na temat Czerwonego Johna. Ujawni je jednak dopiero wtedy, gdy Jane pomoże mu udowodnić jego niewinność. Jane postanawia sam zająć się tą sprawą i odchodzi z pracy. Reszta zespołu oferuje mu pomoc. Wkrótce Jane odkrywa, że matka Jareda dowiedziawszy się o jego romansie z córką gosposi oraz o tym, że dziewczyna była córką jej męża, zabija ją i zrzuca winę na syna. Jared zostaje zwolniony i ucieka do Meksyku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także