Mentalista: Futbol i magia (12)

Mentalista

sezon 1 odc. 12: Futbol i magia

(The Mentalist: Red Rum)

serial kryminalny USA 2009   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Dean White
W skrócie:Zostają znalezione zwłoki Cody'ego, gwiazdora licealnej drużyny futbolowej. Podejrzenia padają na wróżbiarkę Tamzin Dove. Motywem miałaby być zemsta za torturowanie i zabicie jej kota.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Zostają znalezione zwłoki Cody'ego Elkinsa, gwiazdora licealnej drużyny futbolowej. Podejrzenia o dokonanie zbrodni padają na lokalną wróżbiarkę, Tamzin Dove. Motywem miałaby być zemsta za to, że chłopak ukradł, torturował, a na koniec zabił jej kota. Gdy agenci zabierają kobietę na przesłuchanie, ta przyznaje, że rzuciła zaklęcie na Cody'ego. Patrick pozostaje jednak sceptyczny i nie przestaje szukać prawdziwych zabójców nastolatka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)