Mentalista: Cienka czerwona linia (8)

Mentalista

sezon 1 odc. 8: Cienka czerwona linia

(The Mentalist: The Thin Red Line)

serial kryminalny USA 2008   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Matt Earl Beesley
W skrócie:Zespół agentki Lisbon bada sprawę zabójstwa świadka koronnego w procesie przeciwko mafii narkotykowej. Razem ze swoją dziewczyną zostali zastrzeleni w hotelu. Podejrzany jest lokalny diler.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Zespół agentki Lisbon pracuje nad sprawą zabójstwa świadka koronnego w procesie przeciwko mafii narkotykowej oraz jego dziewczyny Patrice. Oboje zostali zastrzeleni w hotelu. Głównym podejrzanym jest lokalny diler narkotykowy, któremu grozi wieloletnia kara pozbawienia wolności. Patrick Jane wierzy jednak w zapewnienia mężczyzny, że nie ma z podwójną zbrodnią nic wspólnego. Detektywi odkrywają, że Patrice miała sponsora. Był nim oficer policji Dale Blakely. Motywem zbrodni mogła być chęć ukrycia prawdy o relacjach łączących go z dziewczyną. Agenci organizują zasadzkę, by złapać zabójcę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)