Mentalista 6: Red John (8)

Mentalista 6: Red John (8)

(The Mentalist: Red John)

serial kryminalny USA 2013   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Chris Long
W skrócie:Bertram wymyka się policji razem z Oscarem Cordero. Proponuje Patrickowi spotkanie na cmentarzu, gdzie jest pochowana żona Jane'a. Szef FBI zostaje aresztowany przez przyjaciół Patricka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg losów Patricka Jane'a (Simon Baker), który jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Bertram wymyka się policji razem z Oscarem Cordero. Proponuje Patrickowi spotkanie na cmentarzu, gdzie jest pochowana żona Jane'a. Szef FBI, którzy pragnie zamknąć oddział CBI i traktuje zespół Lizbon jak przestępców, zostaje aresztowany przez przyjaciół Patricka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)